prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Pozemek, CP 2 307 m2, Střelice

typ
k rekreaci
adresa
Pozořice
celková plocha
2307m2
uliční šíře
32 m
voda
ano
elektřina
ano
plyn
ano
kanalizace
ano
poznámka
Cena
3 400Kč/m2

Popis:

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme zprostředkování prodeje pozemku, který se nachází ve vyhledávané lokalitě - Střelice u Brna.

Celková plocha pozemku je 2307 m2, šíře 32 m a je určen k vybudování zahrady (momentálně je bez trvalých porostů). V současnosti je podána žádost na změnu územního plánu určení využití pozemku na rekreaci, popř. využití k rodinnému bydlení. Touto změnou bude možno vybudovat objekt buď k celoročně využitelnému rekreačnímu užívání, nebo k rodinnému bydlení.

Terén je mírně svažitý, prosluněný s krásným výhledem do okolí. Pozemek je přístupný po zpevněné komunikaci, u které se nachází inženýrské sítě (elektřina, obecní vodovod, plyn a kanalizace).

Tento pozemek se nachází na okraji obce Střelice v místní části Kopaniny a je jednoznačně dobrou investicí do budoucna a to i díky možnosti dělení na menší parcely.

V sousedství pozemku jsou zahrady a zástavba rodinných domů. Jedná se o velmi klidné a příjemné místo, snadno přístupné. Od Brna je vzdálené několik minut jízdy autem, nebo vlakem.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu a řeknu více informací.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413