prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby bytu 3+kk se zahrádkou, CP 201 m² + parkovací stání v obci Šanov

typ
Byt 3+kk
adresa
Šanov
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
cihlová
celková plocha
201m2
patro
ne
balkon
sklep
ne
výtah
ne
poznámka
Cena
1 980 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje novostavby bytové jednotky 3+kk se zahrádkou, předzahrádkou a parkovacím stáním v atraktivní lokalitě poblíž rakouských hranic, v obci Šanov.

Bytová jednotka je součástí rezidence tří bezbariérových bytů se samostatnými vstupy. Vysoká kvalita provedení a vyšší standard zařizovacích předmětů splňuje nároky na kvalitní a úsporné bydlení.

Celková výměra byt. jednotky 3+kk se zahradou a předzahrádkou činí 201 m², z toho plocha bytu činí 79 m². Dispoziční řešení: ložnice a dětský pokoj mají samostatné vstupy, obývací pokoj je propojen s kuchyňským a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je francouzským oknem vstup na zahradu 122 m². K dispozici je podkrovní úložný prostor.

Vybavení a zařizovací předměty: sanitární keramika Jika, obklady a dlažba Rako, podlahy - laminát + dlažba, okna plastová (pětikomorový profil s dvojsklem), dveře plastové. Vytápění je zajištěno elektrokotlem - možnost využití nízkého tarifu elektřiny.

Nemovitost je postavena z cihelných tvárnic POROTHERM 44, je kvalitně zateplená a spadá do energetické třídy "B" (39,7 kWh/m^2 za rok). Tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Konstrukce krovu je z příhradových vazníků s úložným prostorem.

Bytová jednotka je ihned k nastěhování.
Zajistíme Vám výhodné financování.

Rezidence je umístěna v nově vznikající zástavbě rodinných domů, na okraji obce Šanov.  V blízkosti se nachází základní škola a kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness). Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro mladou rodinu, tak pro seniory. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, termální lázně Laa an Der Thaya. Případně lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám byt předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413