prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej polořadový RD 6+2 CP 675m2 s garáží a zahradou Vranovice

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Vranovice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
675m2
zastavěná plocha
414m2
zahrada
ano
poznámka
pro rodinu s dětmi!
Cena
4 190 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje zděného, polořadového  a podsklepeného  domu s garáží a zahradou v žádané lokalitě Vranovic.

Jedná se o dvougenerační dům 6+2 o celkové ploše 675m2, zastavěná plocha 414m2 a zahrada 261m2. Do domu  vedou dva vchody, jeden z hlavní ulice  a druhý ze zadní části domu.  K domu náleží terasa s posezením, kde se nachází  altan , dílna, garáž   a zahrada. Vedle domu je  vjezd do garáže.

Dispoziční řešení:  Vchod do domu, chodba kde se nachází toaleta a schodiště, které vede do podsklepené části domu, zahrady a do prvního patra, kde se nachází druhá bytová jednotka.

V přízemí se nachází kuchyň s komorou a 3 x pokoj(obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj).  Koupelna s umyvadlem a vanou.  V kuchyni jsou dvě přípojky na vodu. Jedna užitková ze studny  a druhá z pitného řádu. Orientace místností kuchyň  a pokoj na jih, dva pokoje na sever. Podlahy: v  chodbě a v koupelně dlažba, v kuchyni PVC, pokoje koberce. Okna jsou plastová. Topení plynové, je možnost i na tuhá paliva.

Schody se dostaneme do prvního poschodí, kde se nachází zátiší kout s posezením, WC  a vchod do druhé bytové jednotky. Kuchyň s komorou a 3 x pokoj(obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj).  Koupelna s umyvadlem a vanou. Orientace místností je stejná jako v první bytové jednotce.  K domu náleží dva balkony, jeden je v mezipatře a druhý v 1.NP.

V podsklepené části domu se nachází sklep, posilovna, plynový kotel, prádelna.

Nemovitost doporučuji pro rodinu s dětmi!

Vranovice se nachází 25km od Brna. Je zde veškerá občanská vybavenost.( školka,  škola,  zdravotnická zařízení,  obchody, restaurace). Obec Vranovice leží v turisticky přitažlivé oblasti jižní Moravy s dobrým silničním i železničním spojením z Brna a Břeclavi. Kromě toho je obec také výborným výchozím místem pro výlety za poznáním krás blízkého okolí, ať už vlakem, autem nebo na kole. Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413