prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej dvougeneračního RD 6+2 Vranovice, cp: 675m2, garáž, zahrada

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Vranovice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
675m2
zastavěná plocha
414m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
3 890 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje zděného, polořadového, podsklepeného rodinného domu s garáží a zahradou v obci Vranovice. Dispozičním řešením a lokalitou, je dům ideální pro dvougenerační bydlení, nebo pro pohodlné bydlení větší rodiny.

Nemovitost 6+2 (2x3+1) o celkové výměře 675m2, z toho zastavěná plocha 414m2 , zahrada 261m2. Nemovitost má dva samostatné vstupy. Zahrada je částečně užitková a částečně okrasná, s venkovním altánkem a posezením. Garáž má vjezd z ulice, součástí garáže je i dílna.   

Dispoziční řešení: 1.PP: technické místnosti (prádelna, kotelna, sklep), posilovna. 1.NP: bytová jednotka 3+1 s koupelnou. 2.NP: bytová jednotka 3+1 s koupelnou.

IS: elektřina, plyn, kanalizace obecní, voda obecní+vlastní studna, topení - plynové+možnost na tuhá paliva

Nemovitost je určena k modernizaci a přizpůsobení požadavkům nových majitelů.

Vranovice se nachází 25km od Brna. Je zde veškerá občanská vybavenost.( školka,  škola,  zdravotnická zařízení,  obchody, restaurace). Obec Vranovice leží v turisticky přitažlivé oblasti jižní Moravy s dobrým silničním i železničním spojením z Brna a Břeclavi. Kromě toho je obec také výborným výchozím místem pro výlety za poznáním krás blízkého okolí, ať už vlakem, autem nebo na kole. Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413