prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej mlýna s pozemky, Vranová Lhota, c.p.: 6326m2

typ
stavební
adresa
Vranová Lhota
celková plocha
6326m2
uliční šíře
voda
ano
elektřina
ano
plyn
ne
kanalizace
jimka
poznámka
jedinečná nabídka pro lidi se zájmem o zdravý životní styl
Cena
1 700 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje mlýna s rozsáhlými pozemky o celkové výměře 6326m2 v malebné obci Vranová Lhota.

Zastavěná plocha činí 693m2. Objekt je určen k rekonstrukci, k dispozici je veškerá projektová dokumentace. Dům je připojen na elektřinu, vodu a jímku. Zdivo je z kamene a cihly.

Tato jedinečná nabídka je určena pro podnikavé zájemce, kteří mají rádi zdravý životní styl v krásné přírodě. Nabízí se zde možnost spojující podnikání s bydlením např. penzion, farma, chov domácích zvířat či pěstováním plodin.

Obec Vranová Lhota se nachází v okrese Svitavy. Tvoří ji dvě katastrální území, Vranová Lhota a Vranová. V obci najdete školu, školku, poštu, obchody s potravinami i smíšeným zbožím a několik pohostinských zařízení.

Pro volný čas a rekreaci slouží lyžařský vlek, kluziště a sportovní areál s antukovými kurty. Díky hezké přírodě jsou zajímavé jak kratší vycházky v blízkosti obce, tak i delší výlety do okolí např.: hrad Bouzov, Javoříčko, zřícenina hradu Cimburk, Špraněk s Javoříčskými jeskyněmi a Zkamenělým zámkem.

Průkaz energetické náročnosti budovy nedodán, uvádíme tedy G/-. Při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek. Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413