prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej pozemků s mlýnem, Vranová Lhota, c.p.: 6326m2

typ
RD 1+kk
adresa
Vranová Lhota
garáž
druh budovy
cihlová
celková plocha
6326m2
zastavěná plocha
693m2
zahrada
ano
poznámka
jedinečná nabídka pro lidi se zájmem o zdravý životní styl
Cena
1 700 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje mlýna s rozsáhlými pozemky o celkové výměře 6326m2, zastavěná plocha 693 m2 v malebné obci Vranová Lhota.

Tato jedinečná nabídka je určena pro podnikavé zájemce, kteří mají rádi zdravý životní styl v krásné přírodě. Nabízí se zde možnost spojující podnikání s bydlením např. penzion, farma, chov domácích zvířat či pěstováním plodin.

Obec Vranová Lhota se nachází v okrese Svitavy. Tvoří ji dvě katastrální území, Vranová Lhota a Vranová. V obci najdete školu, školku, poštu, obchody s potravinami i smíšeným zbožím a několik pohostinských zařízení.

Pro volný čas a rekreaci slouží lyžařský vlek, kluziště a sportovní areál s antukovými kurty. Díky hezké přírodě jsou zajímavé jak kratší vycházky v blízkosti obce, tak i delší výlety do okolí např.: hrad Bouzov, Javoříčko, zřícenina hradu Cimburk, Špraněk s Javoříčskými jeskyněmi a Zkamenělým zámkem.

Průkaz energetické náročnosti budovy nedodán, uvádíme tedy G/-. Při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek. Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413