prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej řadového RD se zahradou v Čebíně, CP 185 m²

typ
RD 4+kk
adresa
Čebín
garáž
ne
druh budovy
cihlová
celková plocha
185m2
zastavěná plocha
97m2
zahrada
ano
poznámka
Cena
3 590 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu 4+kk s menší zahradou v žádané lokalitě v obci Čebín. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost v klidné části obce. 

Dispoziční řešení domu: v přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyňským koutem a ložnicí. Z chodby je vstup do koupelny s WC a do místnosti, kterou majitelé využívají jako úložný prostor.
Do prvního patra se vstupuje po schodišti, které je umístěné v hale domu, což umožňuje užívat nemovitost jako dvougenerační. Nachází se zde velký pokoj s kuchyňským koutem, který se dá jednoduchou úpravou rozdělit na dvě místnosti, čímž se dá změnit dispozice domu na 5+kk. Dále se v patře nachází dětský pokoj a místnost, která je připravená pro vybudování koupelny.  

V přízemí je vstup na dvorek a zahradu, která je v kopcovitém terénu a je terasovitě upravená.
Do domu jsou přivedeny všechny IS (elektřina, plyn, voda, odpady). RD prošel v roce 2005 kompletní rekonstrukcí. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel.  

Čebín je velmi žádanou lokalitou a to nejen díky své dobré dostupnosti do Brna (12 km) ať už autem, autobusem nebo vlakem, ale i vzhledem ke svému okolí se spoustou lesů. V obci se nachází školka i škola do páté třídy. 

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413