prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej řadového rodinného domu se zahradou, Pozořice, CP 240 m2

typ
RD 2+1
adresa
Pozořice
garáž
ano
druh budovy
smíšená
celková plocha
240m2
zastavěná plocha
139m2
zahrada
101 m2
poznámka
REZERVACE
Cena
1 200 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje  řadového rodinného domu v městysi Pozořice, na klidném místě s minimálním provozem. Celková výměra činí 240 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je 139 m2, zahrada 101 m2.

Jedná se o řadovou přízemní nemovitost ze smíšeného zdiva, dlouhodobě neobývanou, v současnosti nemovitost slouží ke garážování vozidla. K domu navazuje svažitá, udržovaná zahrada. Nemovitost je přístupná po obecní komunikaci jak z vchodové části tak i z druhé, zahradní strany.

Dispoziční řešení: Vstup z ulice garážovými vraty, 2 místnosti nyní sloužící jako technické, místnost hospodářská. Na dům navazuje terasa a zahrada.

Nemovitost je vhodná k demolici, kdy vznikne stavební místo pro nový řadový dům, s možností vybudování parkovacího stání, nebo garáže v zahradně, jež je přístupná po obecní asfaltové komunikaci.

Nemovitost je připojena k elektrické síti. Přípojka kanalizace splaškové je na pozemku, přípojka plynu u pozemku. U domu je dešťová kanalizace a obecní vodovod.

Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nedodán, uvádíme tedy G/-. 

Městys Pozořice se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny, je vzdálen od Brna 16 km, doprava autobusová IDS. Dálniční přivaděč Holubice ve vzdálenosti 2 km, 5 km od přivaděče Tvarožná. V městysi je veškerá občanská vybavenost, jak v místě, tak v okolí spousta možností sportovních a kulturních aktivit.

Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413