prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej RD se zahradou a bazénem v Bukovině, CP 2002 m²

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Bukovina
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
2002m2
zastavěná plocha
162m2
zahrada
ano
poznámka
Včetně provize
Cena
11 800 000Kč

Popis:

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje samostatně stojícího rodinného domu 6+kk se zahradou a bazénem v obci Bukovina. Jedná se o dvoupodlažní nemovitost stojící v klidné části obce. Součástí domu je garáž s automatickým otvíráním vrat a zastřešené i volné parkovací stání. Celková výměra pozemku činí 2002 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 162 m², zahrada 1840 m². RD je postavený ze systému velox, což zajišťuje po celé léto příjemný chládek a v zimě naopak potřebné teplo.

Dispoziční řešení:
1. NP: prostorný obývací pokoj a kompletně vybavená kuchyně s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická deska, trouba, myčka), vstup na terasu s výhledem do zahrady s bazénem, z chodby přístupná menší koupelna s WC a sprchovým koutem, vstup do prostorné garáže.
2. NP: 5 pokojů komfortní velikosti, koupelna s vířivou vanou a sprchovým koutem, kuchyňka a WC. Výstup do patra zajišťuje kvalitně zpracované dubové schodiště.

Do domu jsou přivedeny všechny IS (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Vytápění domu je zajištěno pomocí radiátorů a plynového kotle, umístěného v technické místnosti domu, kde se rovněž nachází bojler na ohřev vody a pračka se sušičkou. Voda, která je zavedena do domu z obecního vodovodu je čištěna pomocí filtrační jednotky. Všechna okna chrání venkovní rolety. Dům se nabízí plně vybaven.

Vedle domu je krytý bazén o velikosti 10 x 5 m s mořskou vodou a s přilehlým technickým zázemím s filtrací.
V rozmanité zahradě obklopující celý dům se nachází jak hojně plodící ovocné stromy (hrušně, jabloně, švestky, třešeň), tak i řada exotičtějších druhů rostlin (minikiwi, kanadské borůvky, fíky, rakytník a další). Na zahradu je přístup nejen z domu, ale i bránou umístěnou vedle vstupu. Součástí prodeje je i zahradní traktůrek na sekání trávy, či sněhová fréza.

Vzhledem k velikosti je možné zahradu rozdělit, a vytvořit tak další stavební pozemek.

Dům splňuje požadavky kvalitního a klidného bydlení s rodinou uprostřed přírody. Se zahradou a bazénem tvoří kompaktní celek.

Obec Bukovina leží 15 km od Brna uprostřed krásné přírody Drahanské vrchoviny plné lesů, které přímo vybízí k letním cyklovýletům nebo zimnímu běžkování. Jako další tipy na výlety do okolí mohou být Křtiny se známým barokním chrámem Jména Panny Marie stavitele Jana Blažeje Santiniho, Jedovnice s rybníkem Olšovcem, či Moravský kras s Macochou. ZŠ nedaleko domu.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413