prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej rodinného dvougeneračního domu se zahradou, Pozořice, CP 900 m2

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Pozořice
garáž
druh budovy
cihlová
celková plocha
900m2
zastavěná plocha
160m2
zahrada
740 m2
poznámka
REZERVACE
Cena
3 100 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje  dvougeneračního rodinného domu v městysi Pozořice, na klidném místě s minimálním provozem. Celková výměra činí 900 m2, z toho zastavěná plocha 160 m2, zahrada 740 m2.

Jedná se o koncovou řadovou, zděnou nemovitost, částečně podsklepenou, obklopenou mírně svažitou, udržovanou zahradou. Je přístupná po obecní komunikaci jak z vchodové části tak i z druhé, zahradní strany.

Dispoziční řešení: 1.NP: 4x pokoj, kuchyň, obývací pokoj, koupelna, toaleta, spíž, technická místnost, vstup na terasu. 2.NP: 2x pokoj, kuchyň, koupelna, toaleta, místnost se vstupem na terasu.

Nemovitost byla zkolaudována v r. 1982, je postavena z plynosilikátových tvárnic, příčky jsou cihlové. Okna původní dřevěná. Je obývaná a velice pečlivě udržovaná, avšak vyžaduje v jedné části jisté technické úpravy-praskající zdivo. 

Nemovitost je připojena ke všem IS (elektřina, plyn, voda obecní, obecní kanalizace dešťová a splašková) vytápění - ÚT plynový kotel

Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nedodán, uvádíme tedy G/-. 

Městys Pozořice se nachází na úpatí Drahanské vrchoviny, je vzdálen od Brna 16 km, doprava autobusová IDS. Dálniční přivaděč Holubice ve vzdálenosti 2 km, 5 km od přivaděče Tvarožná. V městysi je veškerá občanská vybavenost, jak v místě, tak v okolí spousta možností sportovních a kulturních aktivit.

Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

 

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413