prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej stavebního pozemku, 954 m², Říčany u Brna

typ
stavební
adresa
Říčany u Brna
celková plocha
954m2
uliční šíře
17
voda
ano
elektřina
ano
plyn
ano
kanalizace
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
1Kč

Popis:

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke koupi pozemku k výstavbě plnohodnotného bydlení v blízkosti Brna. Jedná se o stavební parcelu o celkové ploše 954 m² a o nadstandardní uliční šíři 17,1 m. Pozemek se nachází v žádané lokalitě Říčany u Brna, 10 minut jízdy od západní části Brna, 20 minut od jeho centra. Svými parametry a umístěním naskýtá možnost vytvoření domova bez kompromisů. Spojuje klid, soukromí, krásný výhled do okolní přírody a zároveň dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Na mírně svažitém pozemku s ovocnými stromy (hruška, broskev, třešeň, ořech) se nachází nemovitost určená k demolici. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku, elektřina je zavedena do domu, plyn je před domem, kanalizace se nachází v dolní části pozemku a na zahradě je i studna se silným pramenem. 

V blízkosti najdete zastávky autobusu, školku, školu, dětské hřiště, obchody, sportovní areál, fitness centrum, fotbalové hřiště a řadu cyklostezek, na které se můžete vydat rovnou od vlastní branky.

Říčany u Brna jsou v těsném sousedství městečka Ostrovačice. Obec se rozkládá na úpatí Českomoravské vrchoviny v blízkosti dálnice D1. Obcí protéká Říčanský potok a na okraji obce je na jeho toku vodní nádrž sloužící jako přírodní koupaliště. Západním směrem od obce se rozprostírá rozlehlý les.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu a zodpovím Vaše případné otázky.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413