prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej stavebního pozemku v Pozořicích, CP 799 m²

typ
stavební
adresa
Pozořice
celková plocha
799m2
uliční šíře
16,5
voda
u pozemku
elektřina
na pozemku
plyn
vzdálenost cca 25m od pozemku
kanalizace
u pozemku
poznámka
Cena
3 000Kč/m2

Popis:

Nabízíme Vám ve výhradní zastoupení zprostředkování prodeje stavebního pozemku v Pozořicích, v místní části Jezera, v nově vznikající ulici Metoděje Kocourka.

Jedná se o rovinatý pozemek obdélníkového tvaru o celkové ploše 799 m² s uliční šíří 16,5 m. Bez trvalých porostů. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Nachází se v okrajové části obce, u lesa. Orientace pozemku je jihovýchodním směrem. V sousedství pozemku jsou zahrady a les.

Inženýrské sítě - obecní vodovod, kanalizace dešťová a splašková jsou přivedeny k pozemku, na pozemek je přivedeno vedení el. energie 230/380V, plyn je v dosahu cca 25m od pozemku. Příjezdová komunikace a vjezdy k jednotlivým pozemkům jsou ve výstavbě, v současnosti je komunikace zpevněná pro účely dopravního provozu a příjezdu k pozemkům. 

V ceně pozemku není zahrnuta cena za vybudováni IS a podíl na vybudování příjezdové komunikace a vjezdu na pozemek. Informace v RK.

Pozořice se nachází 16 km od Brna, na úpatí Drahanské vrchoviny. Je zde veškerá občanská vybavenost – obchody, služby, školky, základní škola,… Obec také nabízí mnoho možností kulturního a sportovního vyžití. Pravidelné autobusové spojení zajišťuje IDS Jihomoravského kraje. Dálniční přivaděč Rohlenka u Tvarožné ve vzdálenosti 5 km, dálniční přivaděč Holubice ve vzdálenosti 2 km.

Domluvte si se mnou prohlídku. Rád Vám pozemek předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413