prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej V. etapy výstavby bytů 3+kk se zahradou, CP 289 m² s parkovacím stáním v obci Šanov

typ
Byt 3+kk
adresa
Šanov
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
celková plocha
289m2
patro
balkon
sklep
ne
výtah
ne
poznámka
Cena
2 450 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje V. etapy výstavby cihlových bytů 3+kk v obci Šanov. Jedná se o přízemní nemovitost (typu bungalov) se třemi byty, kde každý byt má svůj vchod a parkovací stání na vlastním pozemku směrem do ulice.

Nabízíme Vám krajní byt č. 3 se zahradou a parkovacím státním o CP 289 m². Podlahová plocha bytu činí 72,87 m² a zahrada včetně předzahrádky 216 m².
Velikosti jednotlivých pokojů: obývací pokoj vč. kuchyňského koutu 35,54 m², ložnice 10,42 m², dětský pokoj 15,13 m², koupelna s vanou a WC 5,16 m². K dispozici je také podkrovní úložný prostor cca 8 m².

Dům je postavený z cihelných tvárnic POROTHERM 44. Okna jsou plastová a samozřejmostí je i tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem s objemem cca 140 l. Internetová přípojka je k domu přivedena optickým kabelem a internet je dále rozveden do všech pokojů.

K dispozici je i  prostřední byt č. 2 se zahradou o celkové výměře 196 m²

Byty jsou vystavěné v nově vznikající lokalitě na okraji obce Šanov, kde probíhá výstavba luxusních rodinných domů. V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází základní škola, kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness) a domov seniorů s pečovatelskou službou. Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro seniory, tak pro mladou rodinu. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, vyhlášené termální lázně v Laa an der Thaya, také lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti v blízkosti rakouských hranic.

Průkaz energetické náročnosti budovy C.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám byt předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413