prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD 3+1 Zastávka u Brna, CP 298 m2, sklep, zahrada

typ
RD 3+1
adresa
Zastávka u Brna
garáž
ne
druh budovy
cihlová
celková plocha
298m2
zastavěná plocha
96m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
2 590 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu, který se nachází v žádané obci Zastávka u Brna se zahradou a sklepem. Celková plocha činí 298 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 96 m2 a zahrada 202 m2.

Jedná se o samostatně stojící, cihlový dům s dispozicí 3+1, který prošel základní rekonstrukcí (nová koupelka, nové betonové podlahy v místnostech), ale stále je určen ke kompletní rekonstrukci.

V kuchyni je  kuchyňská linka se sporákem (plynová deska s kombinací elektrické trouby) a digestoří.  V koupelně je  vana, umyvadlo,  bojler a plynový kotel (je zde okno na větrání). WC je zvlášť.  Na podlahách jsou položeny koberce, okna jsou původní kastlová. 

Ohřev vody je zajištěn bojlerem a vytápění domu plynovým kotlem. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vedle domu jsou dvě kůlny, které lze využít k výstavbě garáže.

Zastávka je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Dům se nachází v klidné části obce a nabízí příjemné bydlení pro všechny věkové kategorie v krásném prostředí. Je zde veškerá občanská vybavenost (škola, školky, gymnázium, obchody, restaurace, sportoviště, zdravotní středisko). Vlakové spojení Brno-Jihlava, autobusové spojení IDOS. Lesy v okolí Zastávky rovněž lákají k procházkám a houbaření. V okolí zdejší obce se nachází cyklotrasy a také turistické trasy vhodné k výletům do přírody.

Energetická náročnost domu nezjištěna, proto uvádíme třídu G.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413