prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD Hostěrádky-Rešov, CP 440 m2, garáž, dvůr

typ
RD 3+1
adresa
Hostěrádky-Rešov
garáž
ano
druh budovy
smíšená
celková plocha
440m2
zastavěná plocha
401m2
zahrada
poznámka
REZERVACE
Cena
3 490 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje  rodinného domu, který se nachází v malebné vesničce Hostěrádky-Rešov. Jedná se o rohový, řadový dům 3+2 s garáží, bočním vjezdem a prostorným dvorem. Zastavěná plocha a nádvoří je 401 m2, předzahrádka 39 m2.  

Přístup do domu je ze dvou stran, z hlavní i boční ulice, což umožňuje výstavbu dvou bytových jednotek. Z hlavní silnice je průjezd vraty do prostorného dvora,  vedle vrat je garáž. Dům je částečně podsklepen. Na dvoře jsou dílny, sklep a 2 retenční nádoby na užitkovou vodu. 

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem. Rodinný dům je v původním stavu, určený k rekonstrukci nebo k modernizaci, dle požadavků nového majitele. Okna jsou kastlová a zdivo je smíšené. Je zde možnost i půdní nástavby po celé ploše domu.

RD je napojený na  veškeré sítě, plyn, obecní vodovod a kanalizaci, elektřina je původní napojena na 220/380 V. 

Energetická náročnost nezjištěna, uvádíme tedy třídu G.

Obec Hostěrádky-Rešov se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. V centru Rešova je zvonice s novodobou kašnou.  V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola, restaurace, dva obchody, kulturní sál, knihovna, sportovní areál i dětské hřiště. Obec je spojena přímou autobusovou i vlakovou dopravou do Brna s dojezdem cca 20 min. 

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu a řeknu více informací.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413