prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD Hostěrádky-Rešov, CP 839 m2, dvůr, zahrada, hospodářské stavení

typ
RD 4+1
adresa
Hostěrádky-Rešov
garáž
ano
druh budovy
smíšená
celková plocha
839m2
zastavěná plocha
566m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
3 500 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu, který se nachází v malebné vesničce Hostěrádky-Rešov. Jedná se o řadový dům 4+1,  zastřešeným vjezdem,  prostorným dvorem, zahradou,  sklepy a hospodářským stavením. Celková výměra činí 839 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je 566 m2,  ostatní plocha 253 m2, garáž 20 m2.  

Přístup do domu je ze tří stran.  Hlavní vchod je z ulice, druhý vchod zastřešeným vjezdem,  což umožňuje výstavbu dvou bytových jednotek a ze zadní části domu vraty, kde se nachází  hospodářské stavení a stodola.  Dům je částečně podsklepen, jsou zde tři sklepy.  Dále se na dvoře nachází suché WC s jímkou a retenční nádoba na užitkovou vodu.  

Vytápění domu je zajištěno elektrickým kotlem, ohřev vody bojlerem. Rodinný dům je v původním stavu, určený k rekonstrukci nebo k modernizaci dle požadavků nového majitele. Výhodou je příjezd jak z přední části domu, tak i ze zadní části. Je určen k bydlení, k podnikání a k hospodaření. Můžou zde vzniknout dvě bytové jednotky.

Dispozice domu: vchod, prostorná chodba, vstup do třech pokojů, kuchyň s jídelnou, ložnice. V koupelně je vana, umyvadlo, přívod na pračku, bojler na ohřev teplé vody.

Okna v přední části domu jsou  plastová vč. vchodových dveří, v dalších místnostech jsou okna kastlová.  Zdivo převážně cihla, ale je i smíšené. Přístup na půdu v zastřešeným vjezdem i v druhé části domu.

RD je napojený na  veškeré sítě, plyn, obecní vodovod a kanalizace,  elektřina je původní napojena na 220/380.V.   Podtlaková kanalizace je napojena do přední části domu.

Energetická náročnost nezjištěna, uvádíme tedy třídu G.

Obec Hostěrádky-Rešov se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. V centru Rešova je zvonice s novodobou kašnou.  V obci se nachází obecní úřad, mateřská škola, restaurace, dva obchody, kulturní sál, knihovna, sportovní areál i dětské hřiště. Obec je spojena přímou autobusovou i vlakovou dopravou do Brna s dojezdem cca 20 min. 

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu a řeknu více informací.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413