prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby bytů 3+kk se zahrádkou a parkovacím stáním v obci Šanov

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje IV. etapy výstavby cihlových bytů 3+kk v obci Šanov. Jedná se o přízemní nemovitost (typu bungalov) se třemi byty, kde každý byt má svůj vchod, parkovací stání, předzahrádka a zahrada. 

Dům je postavený z cihelných tvárnic POROTHERM 44. Okna jsou plastová a samozřejmostí je i tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem s objemem cca 140 l. Internetová přípojka je k domu přivedena optickým kabelem a internet je dále rozveden do všech pokojů.

Byty jsou vystavěné v nově vznikající lokalitě na okraji obce Šanov, kde probíhá výstavba rodinných domů. V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází základní škola, kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness). Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro seniory, tak pro mladou rodinu. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, vyhlášené termální lázně v Laa an der Thaya, také lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti v blízkosti rakouských hranic.

Průkaz energetické náročnosti budovy C.

Cena: od 1 830 000 Kč

Kontakt: Bc. Zdeněk Mitana, tel. 604 189 918.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám byt předvedu.