prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby bytu 3+kk se zahrádkou a parkovacím stáním v obci Šanov

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje novostavby bytové jednotky 3+kk se zahrádkou, předzahrádkou a parkovacím stáním v atraktivní lokalitě poblíž rakouských hranic, v obci Šanov.

Bytové jednotky jsou součástí rezidence tří bezbariérových bytů se samostatnými vstupy. Vysoká kvalita provedení a vyšší standard zařizovacích předmětů splňuje nároky na kvalitní a úsporné bydlení.

Celková výměra byt. jednotky 3+kk činí 79 m². Dispoziční řešení: ložnice a dětský pokoj mají samostatné vstupy, obývací pokoj je propojen s kuchyňským a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je francouzským oknem vstup na zahradu (122/237 m²).
Každý byt má svůj vlastní úložný prostor v podkroví cca 16 m².

Vybavení a zařizovací předměty: sanitární keramika Jika, obklady a dlažba Rako, podlahy: laminát + dlažba, okna plastová (pětikomorový profil s dvojsklem), dveře plastové. Vytápění je zajištěno elektrokotlem - možnost využití nízkého tarifu elektřiny.

Nemovitost je postavena z cihelných tvárnic POROTHERM 44, je kvalitně zateplená a spadá do energetické třídy "B". Tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Konstrukce krovu je z příhradových vazníků s úložným prostorem.

Bytové jednotky jsou k nastěhování v lednu 2018. Aktuálně jsou k dispozici již pouze 2 bytové jednotky. 1 bytová jednotka je rezervována.

Máme pro Vás připraveno financování s úrokovou sazbou 1,99 % (měsíční splátka 6.349,- Kč)

Rezidence je umístěna v nově vznikající zástavbě rodinných domů, na okraji obce Šanov. V blízkosti se nachází základní škola a kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness). Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro mladou rodinu, tak pro seniory. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, termální lázně Laa an Der Thaya. Případně lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti.

Cena: od 1 980 00 Kč

Kontakt: Bc. Zdeněk Mitana, tel. 604 189 918.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám byt předvedu.