prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

OV 2+kk Vyškov, s lodžií

Contact An Agent

KRÁSNÝ, SVĚTLÝ A PROSTORNÝ BYT S LODŽIÍ OV 2+kk VYŠKOV, NEDALEKO CENTRA MĚSTA

Nabízíme Vám zprostředkování prodeje světlého, designového a prostorného bytu s lodžií o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví s výhledem na centrum města a Smetanovo nábřeží. Okna jsou orientované do intravilánu domu, kde se nachází travnatá plocha s relaxační zónou. Byt se je téměř v centru, vše se nachází v docházkové vzdálenosti. Velmi jednoduchý příjezd k dálnici na Brno – pouhé 3 min.Jedná se o zrekonstruovaný byt 2+kk nacházející se ve 3.NP. Celková užitná plocha bytu je 40 m² včetně lodžie a sklepu, je velmi zdařile prostorově řešený. Byt disponuje obývacím pokojem s prostornou kuchyňskou linkou. V ložnici se nachází dostatek místa pro úložné prostory. Luxusní koupelna s vanou a toaletou. Kuchyňská linka vybavená novou sklokeramickou varnou deskou a novou elektrickou troubou. Nerezový odsavač značky Gorenje. Cena je včetně kuchyňské linky i kuchyňských spotřebičů.

Všechny pokoje jsou samostatné. Ve všech pokojích je položena zcela nová plovoucí podlaha, v koupelně a na toaletě dlažba. V bytě jsou nová plastová okna včetně žaluzií, je sem přivedena jak kabelová televize, tak také internetové připojení optickou sítí.

Jsou zde provedeny nové omítky, nové odpady aj. V celé koupelně jsou umístěna bodová světla. Bodovými světly je vybavena také předsíň. K bytu náleží samostatný zděný sklep. V domě se nachází prostorný výtah, který ulehčí stěhování. Byt je k dispozici ihned. Jsou zde velmi nízké náklady na bydlení.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-. Při prodeji bude průkaz nahrazen doložením faktur za dodávky energií za poslední 3 roky.

Bytový dům je kompletně revitalizován, má novou střechu, nová okna, zateplení fasády, stoupačky, nový výtah. Parkování přímo před domem nebo hned vedle domu.

Dům není zadlužen, celková revitalizace byla uhrazena z vlastních naspořených zdrojů. Žádný úvěr se nesplácí.

Zastávka MHD je hned před domem. Pro děti školka, škola v blízkosti, hned naproti domu supermarket.

Vyškov, ležící téměř uprostřed Moravy na řece Hané, se nachází 30 km od Brna. Město se svými 25 tisíci obyvateli je známé zámkem, pivovarem a renesanční radnicí. Díky poloze v rovinách Hané je ideální pro toulky na kole.

Cena: 1.799.000,-Kč

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu. Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Kontaktní osoba: Lucie Burianová, tel.č.: 604 276 726