prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD Křenovice

Contact An Agent

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S VÝBORNÝM SPOJENÍM DO BRNA, KŘENOVICE

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej pěkného řadového rodinného domu o velikosti 3+kk v obci Křenovice. RD je po rekonstrukci. Jedná se o zděnou nemovitost s předzahrádkou, bazénem a zahrádkou. Celková výměra pozemku činí 237 m². Dům je situován v klidné části obce, v blízkosti zastávek hromadné dopravy, ve slepé klidné ulici. Rodinný dům je menší a působí velmi útulně.

Dispoziční řešení: v přízemí rodinného domu je otevřený prostor s obývacím pokojem s krbovými kamny, který je propojený s kuchyňským koutem. Koupelna je původní. V patře se nachází prostorná ložnice a menší pokoj. Momentálně jsou pokoje průchozí, ale je zde možnost udělat vstup do menšího pokoje ze schodiště. 

Z kuchyňského koutu je vstup na dvůr, kde je udírna a dvě kůlny. Jedna kůlna je podsklepena. Přes kůlny se prochází na zahradu s krytým bazénem a velkým skleníkem.

Rekonstrukce: nová střecha, nová plastová okna a dveře, nové rozvody elektřiny, nové dřevěné schodiště, nová kuchyňská linka, nový elektrický kotel, nový bojler. Nemovitost je napojena na všechny IS: elektřina, plyn - který se momentálně nevyužívá, topení je elektrické na noční proud, často stačí topit krbovými kamny, voda obecní + vlastní studna, kanalizace je obecní.

Obec Křenovice se nachází 20 km od Brna, 4 km od Slavkova u Brna. Obec protínají dvě vlakové trasy, je tedy velmi dobře dostupná jak z Brna, tak dalších okolních měst. Disponuje veškerou občanskou vybaveností: MŠ, ZŠ, obchody, pošta, lékař, lékárna, restaurace. Je zde také řada sportovního i rekreačního vyžití: fotbalové hřiště, tenisový kurt, cvičiště pro psy, cyklostezky.

Z důvodu nedodání PENB uvádíme energetickou náročnost budovy skupinu G.

Cena: 3 740 000 Kč.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda vám nemovitost předvedu. 

Andrea Petrášová
+420 604 272 198
andrea.petrasova@correctreal.cz