prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej bytu OV 2+1, ul. Nádražní, Brno-střed, CP 60 m2, výtah

typ
Byt 2+1
adresa
Nádražní, Brno-střed
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
cihlová
celková plocha
60m2
patro
3.
balkon
ne
sklep
ano
výtah
ano
poznámka
Cena
6 490 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje zrekonstruovaného bytu, který se nachází v blízkosti centra Brna, na ulici Nádražní. Jedná se o byt 2+1, 60 m2, 3. patro s výtahem.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, kdy byly udělány nové plovoucí podlahy v pokojích. V chodbě, v koupelně a v kuchyni je položena dlažba. Nové jsou i rozvody elektřiny, vody a plynu. V rekonstruované koupelně je vana a toaleta, byl zde instalován kotel Baxi s přenosným termostatem. Původní stylové dveře byly restaurovány, vchodové dveře jsou nové a bezpečnostní. V kuchyni je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů (myčka, lednice, trouba, digestoř). Osvětlení v kuchyni a v koupelně je zajištěno bodovými světly v podhledech. Okna jsou kastlová, dřevěná. 

Předností jsou nízké měsíční náklady, zálohy na plyn jsou 1.500 Kč a na elektřinu 500 Kč. Vzhledem k nízkým nákladům je byt vhodný i jako investice.

Dům byl celkově zrekonstruován: nový výtah byl instalovaný před 2 lety, byly udělané nové omítky a rozvody. Velice nákladně byly také revitalizované nové sklepy (podsekání, odizolování, geodetické práce…). Dům má také novou střechu, je vymalován a secesní fasáda byla zateplena a poupravena minulý rok.

Byt je orientován na východ s výhledem do zeleně a na Petrov. Přestože se byt nachází v blízkosti centra je tichý a to díky parku, který je před dome a je nyní renovován. Průkaz energetické náročnosti není doložen, uvádíme tedy energetickou třídu G.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413