prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby 1+kk c.p. 41,13 m2 Svitávka

typ
Byt 1+kk
adresa
Svitávka
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
cihlová
celková plocha
41m2
patro
4
balkon
ano
sklep
ano
výtah
ano
poznámka
byt k bydlení i k investici!
Cena
3 290 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje novostavby  1+kk ve Svitávce u Boskovic.  Jedná se o bytovou jednotku  zděného nízkoenergetického bytového domu s výtahem. 

Celková výměra činí  41,13 m2 s  balkonem. Podlahová  plocha bytu je  37,34 m2 , balkon 3,79 m2.  Byt se nachází v 2.NP.  K bytu náleží sklep. Byt je ve  vysokém standardu, díky francouzskému oknu je krásně prosvětlený. Zařizovací předměty jsou navržené bytovým architektem. Podlahové topení, příprava na klimatizaci, rekuperace, venkovní stínící žaluzie - elektricky ovládané, kvalitní plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba v koupelně, hliníkové okna s izolačními trojskly. 

Byt je  vytápěn podlahovým topením z domovní kotelny. Voda, elektřina a vytápění je u každého bytu s vlastním měřením. Parkování se nachází před domem, dostatek parkovacích míst.

Bytový dům je navržen s důrazem na energetickou úsporu, která dosahuje třídy B, tudíž se svými nízkými náklady na vytápění  se řadí do kategorie nízkoenergetických domů.
Parkování je před domem. Dům má dostatek parkovacích míst.

Svitávka je městys v okrese Blansko poblíž Boskovic. Veškerá občanská vybavenost: zdravotní středisko, škola, školka,sportovní hala, supermarket, atd. Ze Svitávky je vlakové spojení na trase Brno. Svitávka se nachází  4 km od Boskovic a 37 km od Brna.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám byt předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413