prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej RD Předklášteří s garáží a zahradou, CP 1512 m²

typ
RD 5+1
adresa
Předklášteří
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
1512m2
zastavěná plocha
153m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
7 900 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu 6+1 v Předklášteří s garáží a zahradou. Jedná se o samostatně stojící dům v klidné části obce, ve slepé ulici. 

Celková výměra pozemku činí 1.512 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 153 m².

Jedná se o  pěkně udržovaný prostorný dům s výhledem do okolí, který byl zkolaudován v roce 2005.  V přízemí domu se nachází velký prosvětlený obývací pokoj s krbem, na který navazuje pracovna se vstupem na terasu. Na terasu lze také vejít ze vstupní haly. V přízemí je dále kuchyně, koupelna, samostatné WC a komora, která je využívána jako šatna. V obytném podkroví jsou čtyři velké pokoje se střešními i francouzskými okny a vstupem na balkon. V horní koupelně je rohová vana, sprchový kout a toaleta. Na chodbě je vestavěná knihovna na míru. V suterénu domu je sklepní místnost, technická místnost a garáž.

Okna jsou plastová, podlahy v pokojích jsou plovoucí, jinak je položena dlažba, elektřina je v mědi.
Vytápění je zajištěno plynovým kotlem (cca 2 roky), ohřev vody bojlerem (cca 3 roky), oba jsou umístěny v technické místnosti. Do domu jsou přivedeny veškeré IS (elektřina, plyn, voda). Před domem je vyhloubená studna.

Zahrada je ve svahu a je rozdělena na okrasnou a užitnou s ovocnými stromy. 

Obec Předklášteří se rozkládá na okraji Českomoravské vysočiny 1 km od Tišnova a 25 km od Brna a je součástí IDS (autobus, vlak). Předklášteří má kompletní infrastrukturu, včetně mateřské i základní školy, moderním domem pro seniory a je známé svou kulturní památkou - světoznámým portálem baziliky Nanebevzetí Panny Marie.
Je zde rovněž mnoho sportovního vyžití včetně lyžařského vleku.

Z důvodu nedodání energetického štítku, uvádíme energetickou třídu G, při podpisu kupní smlouvy bude energetický štítek doložen.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413