prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej koncového RD 4+kk, Hodějice, CP 541 m2 se zahradou

typ
RD 4+kk
adresa
Hodějice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
541m2
zastavěná plocha
296m2
zahrada
ano
poznámka
k rodinnému bydlení s dětmi!
Cena
8 290 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje koncového domu, který se nachází v  malebné a klidné části obce Hodějice. Celková plocha činí 541 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je 296 m2 a zahrada 245 m2. Dům umožňuje okamžité bydlení a to díky celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2015.

Jedná se o zděný dům 4+kk s podkrovím a průjezdem, kde je možnost parkovat dva vozy. Za domem je prostorná terasa, dílna, kotelna a ovocný sad.

V přízemí domu se nachází široká chodba (veranda) s příjemným posezením a kytkami. Z ní je vstup do kuchyně s jídelnou. Kuchyňská linka je vyrobena z masivu a bude zůstávat vč. spotřebičů. Dále se zde nachází obývací pokoj, ložnice a dětský pokoj. Místnosti mají dřevem obložené stropy, na podlaze je položeno PVC v imitaci dřeva, v pokojích jsou koberce. Také je zde vstup do koupelny a na toaletu, která je zvlášť. V koupelně je vana, sprchový kout, umyvadlo, pračka a plynový kotel.

Z kuchyně vedou dřevěné schody do prvního patra, kde je prostorná místnost, jejímž přepažením mohou vzniknout dva pokoje. Okna jsou  střešní, značky Velux. Podlaha je dřevěná s kobercem.

V průjezdu je vchod na půdu, tento prostor navazuje na vestavbu domu, proto zde může také vzniknou  místnost k bydlení.

Průjezdem se vchází na uzavřený dvůr, kde je dílna, dřevník a kotelna. V kotelně  je litinový kotel Viadrus na tuhá paliva. Jeho rozvody jsou napojeny do všech místností a díky tomu majitelé mají velice nízké náklady na bydlení. Je zde možnost přepnutí na plynový kotel.

Za  terasou je vstup do zahrady, kde je možnost posezení pod pergolou.  Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy a keře. Nachází se na velmi pěkném a klidném místě.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, okna jsou plastová. Dům splňuje veškeré požadavky k bydlení.

Energetická náročnost budovy nezjištěna, uvádíme tedy třídu G.

Hodějice je samostatná obec v okresu Vyškov v Jihomoravském kraji. Nachází se 4 km od  Slavkova, 26 km od Brna. V obci je veškerá vybavenost, nachází se zde škola, školka i obchod. Turistické trasy a cyklostezky lákají k řadě výletům do přírody.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413