prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby RD Hostěradice s dvojgaráží a zahradou, CP 883 m²

typ
RD 5+kk
adresa
Hostěradice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
883m2
zastavěná plocha
298m2
zahrada
Ano
poznámka
REZERVACE
Cena
10 500 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje nadstandardní novostavby rodinného domu 5+kk, dvojgaráží a zahradou v obci Hostěradice. Jedná se o samostatně stojící dům v nově vznikající části obce. 

Celková výměra pozemku činí 883 m², z toho zastavěná plocha 298 m², zahrada 586 m². 

Jedná se o novostavbu nadstandardního rodinného domu typu bungalov, která  je považována za "inteligentní dům". Dominantou domu je velkoprostorový obývací pokoj s kuchyňským koutem (54 m²), ze kterého je vstup na zastřešenou terasu. Samozřejmostí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče (myčka, indukční deska, digestoř, pečící trouba, mikrovlnná trouba). Kuchyně má samostatnou spíž. Dům má další tři pokoje (15 m²) a pracovnu s vestavěným krbem na biolíh (11 m²).  Dále jsou zde dvě koupelny. Jedna se sprchovým koutem, vanou a WC. Druhá se sprchovým koutem a WC. (obě mají skvělou vychytávku v podobě vyhřívaných zrcadel, takže odpadá rosení zrcadla). Další místností je technické zázemí domu s vývody na pračku, bojlerem na ohřev vody - 150 l a jednotkou ovládací podlahové vytápění. Z chodby je vstup do prostorné dvojgaráže (53 m²), která má svoje vlastní WC s umyvadlem i pisoárem.
Krov domu je z příhradových vazníků s úložným prostorem (4 m x 10m x 2,2m).

Velkým pomocníkem při úklidu je centrální vysavač, který je vyvedený do všech místností. Je možné ho propojit i robotickým vysavačem bez nutnosti ručního vysypávání nečistot.
Systém pro inteligentní ovládání technologií je od firmy Loxone. A nabízí nespočet možností pro zpříjemnění života v domě. Dotykový panel u místěný v obývacím pokoji je propojený s celým domem, je možné ovládat světla v celém domě (možnost volby různých barev), rolety, audiosystém zabudovaný v podhledech ( radio, zvonek, hlásič požáru, alarm), vytápění i klimatizaci (systém sám určí, jestli je lepší použít klimatizaci, nebo podlahové vytápění). Celý dům je rovněž vybavený videozáznamem. (z jednoho místa můžete zkontrolovat zákoutí celého domu). V každém pokoji je dotykový vypínač s možností ovládání všeho v dané místnosti. Celý dům se dá ovládat rovněž mobilem přes nainstalovanou aplikaci.
Obývací pokoj s kuchyní je možné ovládat i přes neviditelný dotykový senzor zabudovaný v kuchyňské lince. To samé platí i v koupelně, kde si mohu regulovat jak světlo, tak audiosystém z vany.
V podhledech domu jsou zabudované tři vysílací antény, aby pokryly WIFI po celém domě. Mimo to je internet i satelit roztažený kabelem do všech obytných místností.

Okna jsou plastová s trojskly, na všech oknech jsou zabudované předokenní rolety.
IS: elektřina 230/400V, veřejná kanalizace, voda obecní, vytápění elektrická podlahovka.

Zahrada je za domem, rovinatá. 

Obec Hostěradice má 1700 obyvatel a leží 20 km od Znojma a 50 km od Brna. Poloha je dána rozhraním mezi Českomoravskou vrchovinou a Karpatskou soustavou, rozhraním zvaným Miroslavská hrásť. Obec je součástí IDS, jezdí zde autobus a nachází se zde mateřská i základní škola. 

Energetická náročnost domu spadá do třídy A. 

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413