prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD 5+2 Ochoz u Brna, CP 1.448 m2, zahrada, sklep

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Ochoz u Brna
garáž
ne
druh budovy
cihlová
celková plocha
1448m2
zastavěná plocha
787m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
6 090 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje cihlového RD 5+2, který se nachází v žádané lokalitě v Ochozi u Brna.  Celková plocha činí 1.448 m2, zastavěná plocha domu a nádvoří 787 m2 a zahrada 661 m2.

Jedná se o velmi prostorný, polořadový, patrový dům 5+2 s velkým dvorem, předzahrádkou a  zahradou. Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky. V přízemí je bytová jednotka o velikosti 3+1 a v patře 2+1. Je zde také možnost vybudování podkroví, tedy třetí bytové jednotky.

V přízemí již proběhla částečná rekonstrukce: nová plastová okna, nové podlahy, izolace, betony, elektrické rozvody v mědi, nová koupelna, která je nachystaná na obložení dle vlastních představ. Je zde vana, sprchový kout a WC.

V patře jsou původní dřevěné parkety, kastlová okna i elektrické rozvody. Jsou zde krbová kamna.

Dům je částečně podsklepený. Jsou zde veškeré IS (elektřina, plyn, kanalizace, vodovod), aktuálně je dům přiipojen pouze na elektřinu. Na prostorném dvoře jsou zděné přístavky a v zemi je zabudovaná retenční nádoba na vodu. Na pozemek je vjezd širokou bránou a možnost parkování.

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: pošta, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, jízdárny a koňské ranče nabízejí mnoho služeb – vyjížďky na koních včetně ježdění na koni. Restaurace Na kovárně, pension Ochozzerie, Bistro - areál "Svazarmu", Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ. sportovní a dětská hřiště a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. 

Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě G.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413