prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej RD 2+1 cp. 88m2, garáž, Dolní Kounice

typ
RD 2+1
adresa
Dolní Kounice
garáž
ano
druh budovy
smíšená
celková plocha
88m2
zastavěná plocha
66m2
zahrada
poznámka
k rekonstrukci
Cena
1 750 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu 2+1 s dvorem a garáže, nacházející se v Dolních Kounicích. Dolní Kounice jsou město v okrese Brno-venkov, ležící 25km  jihozápadně od Brna. 

Jedná se o řadový domek 2+1 s malým dvorem, kde je venkovní krb. Zastavěná plocha s nádvořím činí 88 m2

V domě proběhla rekonstrukce elektroinstalace, vodoinstalace a výměna oken za plastová. V jednom z pokojů a v koupelně jsou elektrické přímotopy, v druhém pokoji a v kuchyni je podlahové vytápění. Dům je jinak v původním stavu, tedy určený k rekonstrukci.

Dispoziční řešení domu:  vstupní chodba vede do kuchyně, ze které jsou samostatné vstupy do jednotlivých pokojů. Z jednoho pokoje je vstup do koupelny, kde je vana a umyvadlo, toaleta je zvlášť. Z kuchyně se dá také vstoupit přímo na dvůr, na kterém jsou postaveny dvě prostorné technické místnosti.  Dům také nabízí možnost vybudování půdní vestavby.

IS: elektřina, obecní vodovod, jímka,  plyn se nachází před domem, tedy je možnost připojení na plyn.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Město Dolní Kounice se  rozkládá v údolí Jihlavy, centrum se nachází u řeky. Je zde veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, zdravotní středisko, autobusová doprava, vlaková doprava). Jsou také známé svými křesťanskými a židovskými památkami a pěstováním vína a ovocných plodů.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413