prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej RD, chalupy 7+kk pozemek 6423m2 Letovice

typ
RD 6+kk a větší
adresa
Meziříčko u Letovic
garáž
parkování před domem
druh budovy
cihlová
celková plocha
6423m2
zastavěná plocha
200m2
zahrada
ano
poznámka
k bydlení, k rekreaci,
Cena
8 900 000Kč

Popis:

Se souhlasem majitele Vám nabízíme zprostředkování prodeje samostatně stojící novostavby rodinného domu 7+kk, který se nachází v malebné vesnici Meziříčko u Letovic. Meziříčko se nachází 2km od Letovic.

Jedná se o  zděnou novostavbu k celoročnímu bydlení, či rekreaci. Dům lze také využít za účelem podnikání a to vybudování rodinného penzionu.

Nemovitost se nabízí  před dokončením (a před kolaudací), což umožňuje její dokončení podle vlastních představ. Je zde také další možnost výstavby na vedlejším pozemku.

 Zahrada se zastavěnou plochou má 764 m2,  z toho zastavěná plocha a nádvoří  je 200 m2, trvalý travní porost 5659 m2.  

Dispoziční řešení:

V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, kde jsou krbová kamna. Dále vedou z haly samostatné vstupy do dvou pokojů a technické místnosti, kde je rozdělovač vody. V koupelna je vana, umyvadlo a WC. V celé spodní části domu je podlahové topení. Vchod do dvora a zahrady. 

Schodištěm se dostaneme do 1NP, kde se nachází prostorná chodba, ve které je umístěna infrasauna pro dvě osoby.  V patře jsou dále tři samostatné pokoje, dvě koupelny a technická místnost.  Technická místnost a koupelny nejsou stavebně dodělány, lze je dokončit dle vlastních představ.

K domu je stavební povolení a projektová dokumentace.

Inženýrské sítě: vlastní studna, obecní vodovod je na hranici pozemku. Dále je nachystaná projektová dokumentace na připojení.

Vytápění domu:  krbová kamna, v přízemí podlahové topení, v patře jsou rozvedeny  radiátory. Nabízí se zde možnost napojení na samostatný kotel, tepelné čerpadlo, možnost připojení na plyn.  Projektová dokumentace je připravena. 

Kanalizace zde není, je zde vlastní septik. Průkaz energetické náročnosti nedoložen, uvádíme tedy energetickou třídu G.

Meziříčko je malebná vesnice v okrese Blansko. Nachází se 2km severozápadně od Letovic. V Letovicích je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, zdravotní středisko, obchody, vlakové spojení přímo do Brna).

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

 

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413