prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD 4+1 Zakřany, CP 426 m2 se zahrádkou, garáží

typ
RD 4+1
adresa
Zakřany
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
426m2
zastavěná plocha
152m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
3 600 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme  zprostředkování prodeje samostatně stojícího rodinného domu, který se nachází v Zakřanech u Brna. Celková plocha domu činí 426 m2, zastavěná plocha 152 m2, garáž 32 m2 a sklep 6 m2.

Jedná se o samostatně stojící, cihlový dům s dispozicí 4+1, který prošel částečnou rekonstrukcí (nová elektřina v mědi, voda v plastu, nové topení - radiátory). Okna jsou plastová kromě pokojů, kde jsou dřevěná eurookna.
V kuchyni je nová kuchyňská linka vyráběná na míru (vč. odkládacích skříněk) se sporákem, plynovou deskou s kombinací elektrické trouby a digestoří.  V koupelně je sprchový kout, vana a umyvadlo. Je zde okno na větrání. WC je zvlášť.

Ohřev vody je zajištěn bojlerem a vytápění domu plynovým kotlem. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a na pozemku se nachází kopaná studna.

Přístup k domu je možný ze dvou stran, z jedné strany přes prostornou garáž. Vjezd je vydlážděný zámkovou dlažbou a je zde stání pro 2 vozy.
Majitelé na zahrádce pěstují vinnou révu a také se zde nachází skleník. Dále je zde prostor pro vybudování terasy, nebo rozšíření zahrádky.

RD je vyklízený a  nachystaný pro nového majitele.

Energetická náročnost nezjištěna, uvádíme tedy třídu G.

Zakřany jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, v Křižanovské vrchovině 25 km  západně od Brna.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu a řeknu více informací

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413