prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD Hrušovany u Brna, Havlíčkova ul, CP 640 m2

typ
RD 4+1
adresa
Havlíčkova, Hrušovany u Brna
garáž
druh budovy
cihlová
celková plocha
m2
zastavěná plocha
m2
zahrada
194
poznámka
REZERVACE
Cena
5 000 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prostorný rodinný dům ve velmi vyhledávané lokalitě Hrušovany u Brna. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Celková plocha pozemku je 640 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 446 m2 a zahrada 194 m2.

Dům je přízemní řadový s dispozicí 4+1 s průjezdem, řadou hospodářských staveb, dvorem a zahradou, může být tedy vhodný i k drobnému podnikání, typu autoservis, dílna apod. Dům je napojen na plyn, elektřinu a vodu. Na ulici je kanalizace, internet/kabelovka. Dům byl do května 2023 obývaný, nyní je volný k dispozici.

Díky uliční šířce přes 16 metrů a hloubce cca 40 metrů je objekt ideální příležitostí k rozdělení a výstavbě dvou nových rodinných domů. V případě zájmu je současným majitelem připravena studie pro výstavbu dvou rodinných domů o velikosti pozemků 8x40 metrů (320 m2).

Dům stojí na rovinatém pozemku, který je přímo propojen s ulicí, orientovaný západ-východ. Nachází se ve velmi klidné jednosměrné ulici. Parkovací stání je po obou stranách ulice. Školka a nová moderní sokolovna s hřištěm se nachází přímo v ulici, škola je ve vedlejší ulici. Vycházkový rybník je vzdálen do 10 minut chůze, vlakové nádraží do 10 minut chůze.

Hrušovany u Brna s cca 3500 obyvateli patří do Velkopavlovické vinařské oblasti. Jedná se o živou obec s řadou fungujících firem a živnostníků, každoročně jsou zde pořádány hody. Je zde plná občanská vybavenost: obchody, restaurace, pošta, lékaři, lékárna, kostel, hřbitov, sportovní areál, nová sokolovna, fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty, obecní policie, sběrný dvůr, dobrovolní hasiči, klub rybářů, klub seniorů, sportovní a další občanské spolky atd. Jedná s o obec s ideální polohou – klidné místo s vynikající dopravní dostupností. Díky obchvatu není v obci tranzitní doprava. Vzdálenost do Brna 15 minut autem, 16 minut vlakem (frekvence spojů cca 15 minut ve špičce). Dálnice D52 4 min., D2 9 min, D1 13 minut. Spádová obec Židlochovice (ORP – úřady, gymnázium atd. 2 km).

Energetická náročnost domu nezjištěna, proto uvádíme třídu G.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413