prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Ov 5+kk novostavba se zahradou, Krhovice, pozemek 410 m²

typ
Byt 5+kk
adresa
Krhovice
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
celková plocha
436m2
patro
ano
balkon
sklep
ne
výtah
ne
poznámka
REZERVACE
Cena
4 500 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme novostavbu bytové jednotky 5+kk nacházející se v  RD se zahradou v obci Krhovice. Novostavba je ideální pro rodinu s dětmi, která upřednostňuje bydlení v klidné části obce. Jedná se o bytovou jednotku provedenou ve vysokém standardu, splňující vysoké nároky moderního bydlení.

Rodinný dům je rozdělen na dvě bytové jednotky se samostatnými vstupy i zahradami. Prodejní cena je za nemovitost v dokončeném stavu a po kolaudaci.

Bytová jednotka B:
dispozice: 5+kk
celková plocha pozemku: 410 m²

užitná plocha: 108,2 m²
zahrada včetně předzahrádky: 328 m²
parkovací stání: v ceně

Podrobná dispozice bytu:
I.NP: obývací pokoj vč. kuchyňského koutu 34,5 m², pokoj 11,0 m², koupelna 7,0 m², WC 2,0 m²
Obytné podkroví: pokoj 10,5 m², ložnice 11,8 m², pokoj 6,7 m², koupelna vč. WC 3,7 m², půda 2,8 m².

Dispoziční řešení bytové jednotky nabízí dostatek soukromí pro jednotlivé členy rodiny a zároveň prostory pro společně trávený čas. Samozřejmostí je francouzské okno, které propojuje velkorysý obývací prostor se zahradou. Součástí bytu jsou i moderně řešené koupelny umístěné v každém patře. Dalším plusem je úložný prostor v podobě půdy.

IS: RD je napojený na všechny inženýrské sítě a každý z bytů má svůj vlastní vodoměr, elektroměr i plynoměr. Kabel na internet a anténa jsou přivedeny do obývacího pokoje.

Nemovitost je postavena z cihelných tvárnic a zateplena polystyrenem 140 mm. Okna jsou plastová s trojskly. Vytápění a ohřev vody je zajištěno plynovým kotlem, teplo je rozvedeno pomocí radiátorů.

Obec Krhovice má 600 obyvatel a leží 10 km od Znojma a 60 km od Brna. Mateřská školka je přímo v obci, základní škola v sousední obci Tasovice.
Obcí protéká řeka Dyje se svým bohatstvím v podobě velké rozmanitosti druhů ryb, nachází se zde i splav, zatopený lom a přírodní památka Vraní Vrch.

Zveme Vás na prohlídku tohoto nového, moderně řešeného bytu, který Vám rádi předvedeme.

Průkaz energetické náročnosti budovy C.

V případě potřeby jsme pro Vás schopni zajistit výhodné financování.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413