prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Poslední etapa velkometrážních bytů 4+kk se zahradou a parkovacím stáním v obci Šanov, CP 215 m² (10.2)

typ
Byt 4+kk
adresa
Šanov
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
cihlová
celková plocha
215m2
patro
balkon
sklep
ne
výtah
ne
poznámka
REZERVACE
Cena
4 500 000Kč

Popis:

Nabízíme prodej poslední etapy velkometrážních bytů se zahrádkou úspěšného developerského projektu v Šanově.  Ideální pro rodinu s dětmi a pro ty, kteří upřednostňují bydlení v bytě s výhodami rodinného domu.

Byt č. 2, etapa X.

dispozice: 4+kk

celková plocha: 215 m2

podlahová plocha: 101,95 m2

zahrada včetně předzahrádky: 113 m2

parkovací stání: v ceně

Dispozice: obývací pokoj vč. kuchyňského koutu 40,58 m², ložnice 18,98 m², pokoj 12,62 m², pokoj 12,63m², koupelna s vanou a WC 5,91 m², technická místnost s WC 4,17 m².

Nemovitost je postavená z cihelných tvárnic Porotherm 44. Okna jsou plastová a samozřejmostí je i tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem s objemem cca 140 l. Internetová přípojka je k domu přivedena optickým kabelem a internet je dále rozveden do všech pokojů. Průkaz energetické náročnosti budovy C.
Byty jsou vystavěné v nově vznikající lokalitě na okraji obce Šanov, kde probíhá výstavba luxusních rodinných domů. V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází základní škola, kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness) a domov seniorů s pečovatelskou službou. Bydlení v krásné nové lokalitě  vhodné pro mladou rodinu. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, vyhlášené termální lázně v Laa an der Thaya, také lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti v blízkosti rakouských hranic.

Zveme Vás na prohlídku těchto nových bytů, které Vám rádi předvedeme.

V případě potřeby jsme pro Vás schopni zajistit výhodné financování.

 

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413