prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Stavební pozemek s objektem v lesích CHKO Jeseníky s výhledem do okolních hor

typ
k rekreaci
adresa
Mikulovice u Jeseníku
celková plocha
992m2
uliční šíře
voda
elektřina
na hranici pozemku
plyn
kanalizace
poznámka
REZERVACE
Cena
1 900 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej objektu, nacházející se na zpevněném rovinatém stavebním pozemku. Nemovitost se nachází v srdci přírody nedaleko obce Mikulovice u Jeseníku. Hlavní výhodou pozemku je jeho umístění. Pozemek se nachází v areálu s velkým potenciálem. Areál je umístěný v lese a má bezproblémovou dostupnost po asfaltové cestě. Cesta je navíc v zimě udržovaná. V celém areálu nyní prochází velká část objektů rekonstrukcí pro rekreační účely či pro bydlení. Tento pozemek má ovšem nejlepší umístění, nachází se na okraji a navíc má jako jediný výhled na okolní kopce. Všechny stavby jsou od sebe dostatečně vzdálené pro naprosté soukromí a ničím nerušený pocit z přírody.

Celková plocha pozemku je 992 m2. Objekt je určený k celkové rekonstrukci.
Žádost o elektrickou přípojku podána a zaplacena (žádné další náklady pro přípojku el). Na pozemku je nalezen pramen – zdroj vody. Nyní se zpracovává projekt, před podáním žádosti o SP na vrt (cca 30m). Odpady je možné řešit jímkou.

Ideální jako investice pro následný pronájem či prodej. Nebo jako vaše nová vysněná chata pro rekreaci či život pro celoroční bydlení. Nádherné okolí je jako dělané pro turisty, asfaltové cesty ocení zejména cyklisté a v zimě si přijdou na své běžkaři. Pro lyžaře je zde několik sjezdovek vzdálených cca 10 km. Město Jeseník vzdáleno 15km. Mimo komunikace pro auta, pouze po lesních cestách se dostanete přes kopec na Rejvíz, Čertovy kameny či Zlatý Chlum. V nedaleké dojezdové vzdálenosti jsou i Rychlebské stezky oblíbené díky svým cyklotrailům nebo Zlaté hory.

Průkaz energetické náročnosti nedoložen, uvádíme tedy energetickou třídu G.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

 
 
 

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413