prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej 1/2 RD 5+1 se zahradou a garáží c.p. 653 m²

typ
RD 5+1
adresa
Želešice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
653m2
zastavěná plocha
m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
4 990 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje poloviny cihlového rodinného domu se samostatnou bytovou jednotkou 5+1 se zahradou a garáží.  Zastavěná plocha a nádvoří celého domu je 239 m², (id.1/2 domu je 137,4 m², id.1/2 zahrady 516 m²)  Jedná se o velmi žádanou lokalitu. Do Brna se dostanete za 15 minut autem nebo integrovanou dopravou.

Želešice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, 10,5 km od Brna. Rozkládají se nedaleko města Modřice, na okraji Dyjsko-svrateckého úvalu. Les a příroda na Vás čeká přímo v blízkosti tohoto domu, v klidné části obce.

Dispozice: menší chodbou se dostáváme do prostorné haly s posezením, odkud je vstup do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, wc a dvou úložných místností.  V obývacím pokoji je balkon s výhledem do předzahrádky pokryté zelení a vstup do další místnosti - prostorné ložnice. Koupelna s vanou a umyvadlem je oddělena od samostatné toalety.

Dřevěným schodištěm se dostaneme do 2. NP, kde jsou tři místnosti. V chodbě je umyvadlo, je zde možnost vybudování sprchového koutu. Dále vchod na půdu, kde je možnost vybudování další místnosti. Dům je možno předělat na dvě bytové jednotky.

Okna jsou zde dřevěná, podlahy PVC, koberce. Ze zadní části domu je velká terasa, menší hospodářské budovy a přístup do pěkné zahrady. 

IS: (elektřina, plyn, voda, jímka.) V obci je nově vybudovaná obecní kanalizace. Přípojka kanalizace je před domem. 

V obci je mateřská a základní škola, střední zahradnická škola, učiliště, dále pošta, obecní úřad, 2 samoobsluhy, vinárna a několik restauračních zařízení. Obec je zapojena do systému integrované autobusové dopravy. Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413