prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej novostavby 1+kk, c.p. 41,13 m2 Svitávka

typ
Byt 1+kk
adresa
Svitávka
druh vlastnictví
osobní
druh budovy
cihlová
celková plocha
41m2
patro
2
balkon
ano
sklep
ano
výtah
ano
poznámka
byt k bydlení i k investici!
Cena
3 290 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje novostavby  1+kk ve Svitávce u Boskovic.  Jedná se o bytovou jednotku  zděného nízkoenergetického bytového domu s výtahem. 

Celková výměra činí  41,13 m2 s  balkonem. Podlahová  plocha bytu je  37,34 m2 , balkon 3,79 m2.  Byt se nachází v 2.NP.  K bytu náleží sklep. Byt je ve  vysokém standardu, díky francouzskému oknu je krásně prosvětlený. Zařizovací předměty jsou navržené bytovým architektem. Podlahové topení, příprava na klimatizaci, rekuperace, venkovní stínící žaluzie - elektricky ovládané, kvalitní plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba v koupelně, hliníkové okna s izolačními trojskly. 

Byt je  vytápěn podlahovým topením z domovní kotelny. Voda, elektřina a vytápění je u každého bytu s vlastním měřením. Parkování se nachází před domem, dostatek parkovacích míst.

Bytový dům je navržen s důrazem na energetickou úsporu, která dosahuje třídy B, tudíž se svými nízkými náklady na vytápění  se řadí do kategorie nízkoenergetických domů.

Svitávka je městys v okrese Blansko poblíž Boskovic. Veškerá občanská vybavenost: zdravotní středisko, škola, školka,sportovní hala, supermarket, atd. Ze Svitávky je vlakové spojení na trase Brno. Svitávka se nachází  4 km od Boskovic a 37 km od Brna.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám byt předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413