prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej chaty c.p.1058m2 se zahradou Dolní Kounice

typ
chata
adresa
Dolní Kounice
celková plocha
1058m2
zastavěná plocha
40m2
voda
ano
elektřina
ano
plyn
kanalizace
jimka
poznámka
REZERVACE
Cena
1 090 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje udržované chaty se zahradou, která se nachází v Dolních Kounicích.

Chata se nachází na velmi pěkném místě v chatařské oblasti Kamenný Vrch s výhledem do pohádkové  krajiny.

Celková plocha zahrady je 1058m2 s minimální šíří 9 m. Chata se nachází v horní části pozemku a zastavěná plocha činí 32 m2 + venkovní terasa, dohromady cca 40m2.

Chata je dřevěná, zateplená, stojící na zděné podezdívce a je celá podsklepená. I pod terasou se nachází dva prostorné sklepy, vhodné k ukládání věcí. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny a se vstupem na balkon, dále je zde kuchyňka a šatní prostor. V podkroví jsou dvě ložnice. V chatě je sprchový kout a toaleta s umyvadlem. Chata je udržovaná a ve velmi dobrém stavu. Vybavení chaty je zahrnuto v ceně.

Pozemek kolem chaty je svažitý, rozdělený do několika teras a orientovaný jihozápadně. Zahrada je oplocená, s bránou umožňující vjezd a parkování přímo na pozemku.

Zahrada je plná ovocných stromů, vinné révy a rybízových keřů. Z ovocných stromů převládají meruňky, broskve a hrušky. Dále višeň, třešeň, švestky, naschi ovoce. Za chatou je místo na bazén.

Inženýrské sítě: voda, rozvod vody i do zahrady, elektřina, jímka. Vytápění chaty je na tuhá paliva a krbová kamna.

Průkaz energetické náročnosti budovy nedodán, uvádíme tedy G/-.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

 

 

 

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413