prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej pozemku s chatou c.p.1827m2 Svojanov, Korýtka

typ
RD 3+1
adresa
Svojanov Korýtka
garáž
druh budovy
cihlová
celková plocha
1827m2
zastavěná plocha
36m2
zahrada
ano
poznámka
PRODÁNO
Cena
1Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi pozemku s chatou, který se nachází v malebné obci Svojanov, v osadě Korýtka.

Jedná se o velmi hezký mírně svažitý pozemek o celkové výměře 1.827 m2 s uliční šíří 27 m. Na pozemku stojí zděná chata 3+1, o celkové výměře 36 m2. Vytápění je zajištěno v kuchyni retro kamny a v obývacím pokoji krbem. V podkroví jsou další dvě místnosti.

Za chatou se nachází suchý záchod se septikem a kůlna na dřevo. Na pozemku je přípojka elektřiny, pitná voda je stahována z lesních pramenů do zásobníku.

Příjezd k chatě je po zpevněné komunikaci. Průkaz energetické náročnosti nedoložen, uvádíme tedy energetickou třídu G.

Dle územního plánu se pozemek nachází pro plochy SV  smíšené, obytné- venkovské. 

Hlavní využití: bydlení v rodinných domech, chalupy, roubenky, stavby pro bydlení a pro rodinnou rekreaci s jedním podzemním podlažím do hloubky 3m a nejvýše s dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. Přípustné jsou také stravovací a ubytovací služby.

Pozemek se nachází v přírodní rezervaci oddychu a klidu, nedaleko hlubokých lesů nad romantickým údolím řeky Křetínky. Stojí zde malebný hrad Svojanov, jeden z nejstarších a nejzachovalejších královských hradů u nás. Jsou zde restaurace,  v podhradí je turistická ubytovna s restaurací, na náměstí obchod.

Využijte téhle ojedinělé nabídky, kterou si hned zamilujete a zapomenete na čas. Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413