prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej RD 2+1, pozemek 285 m², Sudice, okres Třebíč

typ
RD 2+1
adresa
Sudice
garáž
ano
druh budovy
cihlová
celková plocha
285m2
zastavěná plocha
94m2
zahrada
ano
poznámka
PRODÁNO
Cena
1 750 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje domu 2+1 se  zahradou v malebné obci Sudice, v okrese Třebíč, 10 km východně od Náměště nad Oslavou a 32 km západně od Brna. Celková plocha je 285 m², zastavěná 94 m², zahrada 191 m².

Jedná se o řadový domek 2+1 se zastřešeným vjezdem s možností zbudování vstupu do zahrady v kopci, která nabízí exkluzivní výhled do zalesněné krajiny.

V domě byly rekonstruovány elektroinstalace, vodoinstalace, plastová okna, v celém objektu jsou elektrické přímotopy, možnost topení na tuhá paliva. Dům je jinak v původním stavu, tedy vhodný k rekonstrukci.

Dispoziční řešení domu:  z ulice je vstup do domu řešen průjezdem, ze kterého je jednak vstup do domu a současně se dostaneme do zadní části objektu, kde se nachází sklepy, kotel na tuhá paliva. Malá chodba, vchod do kuchyně s jídelním stolem a krbovými kamny, vstup do dvou pokojů, které v současnosti slouží jako obývací pokoj a ložnice. Z koupelny se sprchovým koutem je vstup do místnosti WC. Možnost vybudování pokojů v půdní části domu.

IS: elektřina, obecní vodovod, kanalizace.

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Obec Sudice se nachází mezi lesy a činí tak toto kouzelné místo vhodné k rekreaci, ale také k trvalému bydlení se všemi prvky klidného venkovského života. Je zde obecní úřad, obchod, mateřská školka. Doprava autobusem, vlak v 2 km vzdálených Rapoticích (trasa Brno-Jihlava).

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413