prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

Prodej zděného RD se zahradou v Lomničce, CP 749 m²

typ
RD 3+1
adresa
Lomnička
garáž
ne
druh budovy
cihlová
celková plocha
749m2
zastavěná plocha
103m2
zahrada
ano
poznámka
REZERVACE
Cena
3 150 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme zprostředkování prodeje samostatně stojícího celopodsklepeného rodinného domu 2+1 s možností půdní vestavby + zahrada v obci Lomnička. Jedná se o zděnou nemovitost. Celková výměra pozemku činí 749 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 442 m², zahrada 307 m². RD je určený ke kompletní rekonstrukci. Parkování je zajištěné na vlastním pozemku za bránou.

V přízemí domu se nachází dva pokoje, kuchyně, koupelna s WC a samostatná spíž (šatna). V obývacím pokoji je možné vybudovat krb. Z půdy je vstup na terasu a do jedné místnosti (mansardy). Zbytek je neobytná půda. V suterénu domu jsou čtyři místnosti a vstup na dvůr. Nachází se zde rovněž udírna napojená na komín.

IS (elektřina 220V, 380V, voda, kanalizace). Vytápění domu je zajištěno akumulačními kamny. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Plynová přípojka je na hranici pozemku. 

Za domem stojí zděná kůlna a "šopa" na dřevo. Zahrada je vedle domu jsou na ní starší jabloně.

Obec Lomnička má 540 obyvatel a leží 2 km od Tišnova a 25km od Brna uprostřed krásné přírody Boskovické brázdy. Obec je součástí IDS, jezdí zde autobus a nachází se zde i mateřská školka. 

Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupní smlouvy bude doložen energetický štítek.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413