prodáváme nemovitosti a obchodní společnosti

RD Slavkov u Brna, CP 719 m2, zahrada, studna

typ
RD 4+1
adresa
Slavkov u Brna
garáž
parkovací stání
druh budovy
cihlová
celková plocha
719m2
zastavěná plocha
420m2
zahrada
ano
poznámka
Cena
5 600 000Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje rodinného domu, který se nachází v žádané lokalitě ve Slavkově u Brna. Jedná se o řadový, cihlový  dům 4+2 se zahradou a kamennou studnou. 

Celková plocha domu je 719 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 420 m2 , zahrada 264 m2 a ostatní plocha 35 m2.

Dům se skládá ze dvou bytových jednotek a je určen k rekonstrukci dle vlastních představ. Velkou výhodou domu je možný příjezd zezadu rovnou na zahradu, kde je parkovací stání pro dva vozy.

Vstup do první bytové jednotky je přímo z ulice přes prostornou chodbu. V této chodbě je i vstup na půdu, kde je možnost vybudování vestavby. V další části chodby se nachází vstupy na toaletu, do dětského pokoje a do kuchyně. Kuchyň je prostorná s jídelnou, vedle se nachází komora a koupelna. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a bojler na ohřev teplé vody. Další prostorný pokoj má okna do ulice. Dům je částečně podsklepen, nachází se zde plynový kotel.

Přední část domu má novou fasádu a byla zateplena, okna jsou plastová.

Prosklenou verandou se prochází do okrasné zahrady a do druhé bytové jednotky. Bytová jednotka se skládá z kuchyně s jídelnou a komorou, prostorného pokoje a koupelny. Kde je vana, umyvadlo, toaleta, pračka a bojler na ohřev teplé vody.

Na dům navazuje další část k celkové rekonstrukci/demolici, kde mohou vzniknout další prostory k  bydlení.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, plyn, elektrika).

Výhodou je na zahradě kamenná, kopaná studna, kde je stálý zdroj užitkové vody na zalévání.

Zahrada je velice dobře řešena, první část je okrasná s příjemným posezením, druhá část slouží k pěstování ovoce a zeleniny.

Nemovitost doporučuji pro rodinu s dětmi, k podnikání. Energetická náročnost nezjištěna, proto uvádíme třídu G.

Slavkov u Brna je město v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, 20 km východně od Brna s veškerou občanskou vybaveností. Největší pozornost přitahuje barokní zámek se zahradou, do níž zasahuje golfové hřiště, ale najdete tu také pěkné náměstí plné obchodů, cukráren a restaurací a zajímavé židovské památky.

Domluvte si se mnou prohlídku, ráda Vám nemovitost předvedu.

Makléř, který Vám nemovitost rád předvede:

Telefon na RK: + 420 736 689 413